[email protected] > Telefon: 0506 559 89 80

Hakkımızda

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkeziyiz

Etimesgut ilçesinde kurulmuş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon şubemiz dil ve konuşma güçlüğü ve özel öğrenme güçlüğü, otizm spektrum bozukluğu, işitme yetersizliği destek eğitim programları üzerine Milli Eğitim Bakanlığına bağlı faaliyet göstermektedir.

Eğitim kadrosunda Dil ve konuşma terapistleri, odyologlar, psikologlar, okul öncesi öğretmenleri ve uzman öğreticiler bulunduran Özel Eğitim Merkezlerimiz Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim Programı kapsamında okuma güçlüğü; disleksi, yazma güçlüğü; disgrafi ve matematik öğrenme güçlüğü; diskalkuli üzerine uzmanlaşmıştır.

Dil ve Konuşma Güçlüğü Destek Eğitim Programı kapsamında gelişimsel dil, geç konuşma, sesletim bozukluğu, artikülasyon bozukluğu, akıcılık bozuklukları, kekemelik, ses bozuklukları ve motor konuşma bozuklukları alanlarında dil ve konuşma terapisi yapmaktadır. 

Otizm Spektrum Bozukluğu Destek Eğitim Programı kapsamında atipik otizm, asperger sendromu, çocukluk otizmi gibi alanlar üzerine uzmanlaşmıştır.

İşitme Yetersizliği Destek Programıyla da işitme yetersizliğine sahip bireylerin okuma, yazma, matematik gibi alanlarda gelişmesine destek olmaktadır.

Alanında uzman psikologlarımız oyun terapisi, bilişsel davranışçı terapi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, özgüven eksikliği gibi alanlarda seanslar gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda çocukların zihinsel ve gelişimsel seviyelerini öğrenmek için wisc-r ve stanford-binet zeka testi, agte gelişim testi gibi testler uygulanmaktadır.

Test veya seans sonlarında psikolog veya psikolojik danışmanlarımız velilerimizi çocuklarının yaşadıkları durum hakkında bilinçlendirip ebeveyn çocuk arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmek için destek olmaktadır. 

İletişim

İletişime geçebilir ve ücretsiz danışmanlık talep edebilirsiniz.

Google Kayıtlı Veli Yorumlarımız

Çocuklarımız Kendini Geliştirebilsin Diye Canla Başla Çalışırız
 • Pandeminden kaynaklı hiç bir kuruma göndermek istemiyordum kızımı, şuan selvi özel eğitimdeyim, kurumun çok temiz ve hijjenik oluşu, bütün pamdemi kurallarına uygun şekilde hareket edilişi beni çok memnun etti, ilgi ve alakanızdan çok memnun kaldım. 🙏

  Ferdi Zöngür
  Veli
 • Çok memnun kaldım, bir çok okul değiştirdim lakin burası muntazam ve çalışanlar çok kaliteli, güler yüzlü samimi. Gözüm arkada kalmıyor 👌🏻

  Hatice Kübra Bal
  Veli
 • Verdiğiniz eğitimden çok memnun kaldım oğlumda bayağı gelişmeler oldu dil konusunda öğretmenlerimizde alanlarinda çok başarılı özellikle Sıla hanım,Büşra hanim ve Mücahit beye verdikleri emeklerden dolayı çok teşekkür ederim.

  Nurgul KIZILYAR
  Veli
Hemen Ara