Ücretsiz Servis

Ücretsiz Servis ve Danışmanlık Hizmeti

Servis Hizmeti

Özel Eğitim Merkezlerimiz Ankara içi pek çok bölgeye öğrenciler ve aileler için ücretsiz servis hizmeti vermektedir.

 

Güvenli Ulaşım

Öğrenci Servis Hizmeti

Servis sürücülerimiz öğrenci taşımak için zorunlu SRC belgelerine sahiptir. Öğrenci servislerimiz çocuklarımızın yol güvenliği için alınması gereken kurallara uygundur, bununla birlikte Kovid-19’a karşı düzenli dezenfekte işlemleri yapılmakta ve servislerimizde Kovid-19 hijyen kuralları uygulanmaktadır. Öğrencilerimizin sağlığı için öğrencilerimiz servislere binmeden önce, maske kontrolleri yapılmakta, ateşleri ölçülmekte ve el dezenfektanı kullanımına dikkat edilmektedir.

Belge Takip Süreci

Aile Servis Hizmeti

Aile servislerimiz değerlendirme, belge takip ve velilerin gerekli kurumlara ulaşımı için hizmet vermektedir. Değerlendirme talep edildiğinde aile ve öğrencinin özel eğitim merkezlerimize ulaşımı sağlanmaktadır. Ailelerin Özel Eğitim Programlarımızdan faydalanması üzerine, gerekli belgelerin takibi ve ailenin ilgili kurumlara ulaşımı için servislerimiz danışmanlık hizmetimiz kapsamında ücretsizdir.

İletişime Geçelim

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz değerlendirme ve servis talep edibilir, uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık alabilir, karşılaştığınız problemleriniz için sizi arayabiliriz.

İletişime Geçelim

Danışmanlık, servis ve değerlendirme talep formu.
Hemen Ara