Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerimiz

Ankara Selvi Özel Eğitim

Yalnızca dört eğitim programı üzerine uzmanlaşmış özel eğitim merkezlerimiz Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim Programı , Dil ve Konuşma Terapisi Destek Eğitim Programları, Otizm Spektrum Destek Programı, İşitme Yetersizliği Destek Programlarına sahiptir.

Hakkımızda

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkeziyiz

Etimesgut ilçesinde kurulmuş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon şubemiz dil ve konuşma güçlüğü ve özel öğrenme güçlüğü, Otizm Spektrum, İşitme Yetersizliği destek eğitim programlarıyla Milli Eğitim Bakanlığına bağlı faaliyet göstermektedir.

Eğitim kadrosunda Dil Konuşma Terapistleri, Odyologlar, Psikologlar Özel Eğitim Öğretmenleri ve Uzman Öğreticiler bulunduran Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerimiz, Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitimi Programı kapsamında dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, disleksi; okuma bozukluğu, disgrafi; yazma bozukluğu ve diskalkuli; matematik öğrenme güçlüğü üzerine eğitim vermektedir.

Dil ve Konuşma Güçlüğü Destek Eğitim Programı kapsamında gecikmiş konuşma, sesletim bozukluğu, kekemelik, ses bozuklukları ve motor konuşma bozuklukları üzerine eğitim yapmaktadır. 

Otizm Spektrum Bozukluğu Destek Eğitim Programı kapsamında atipik otizm, asperger sendromu, çocukluk otizmi gibi alanlar üzerine uzmanlaşmıştır.

İşitme Yetersizliği Destek Programıyla da işitme yetersizliğine sahip bireylerin okuma, yazma, matematik gibi alanlarda gelişmesine destek olmaktadır.

 

 

Ankara Selvi Özel Eğitim Merkezleri

Yaygın Eğitim Bölgeleri İle Ankara Selvi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri

Ankara merkezli özel eğitim okullarımız ile Etimesgut, Çayyolu, Sincan, Eryaman, Batıkent, Keçiören gibi pek çok bölgeye devlet destekli ücretsiz özel eğitim ve servis sağlıyoruz.

İletişime Geçelim

Ücretsiz değerlendirme ve servis talep edibilir, uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık alabilir, karşılaştığınız problemleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara