Özel Eğitim Değerlendirme ve Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık ve Özel Eğitim Hizmeti

Ücretsiz Değerlendirme

Dil ve Konuşma Güçlüğü, Özel Öğrenme Güçlülüğü, Otizm Spektrum Bozukluğu ve İşitme Yetersizliği üzerine detaylı bir değerlendirme desteği alamamışsanız, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel eğitim merkezlerimizin değerlendirme biriminden ücretsiz değerlendirme ve danışmanlık alabilirsiniz.

 

Değerlendirme Süreci

Değerlendirme birimimiz Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesinden mezun Dil ve Konuşma Terapistleri ve Uzman Öğretici’lerden ve alanında uzman psikologlardan oluşur. Değerlendirme sonucu yalnızca öğrencinin aldığı eğitimdeki güçlü ve zayıf kalan yönlerin detaylı incelemesini içerir ve tanı niteliği taşımaz.

Değerlendirmeler, Milli Eğitim Bakanlığı’nın değerlendirme yönergelerine birebir uygun yapılır, sonuçlar resmi nitelik taşımaz ve gizlilik hakları korunarak yalnızca tarafınıza bildirilir.

Belge Takip Süreci

Değerlendirme Sonrası Süreç

Öğrencinin bireysel eğitim ihtiyacına göre Dil ve Konuşma Güçlüğü Terapisi, Özel Öğrenme Güçlüğü, Otizm Spektrum Bozukluğu, İşitme Yetersizliği Destek Eğitim programlarından birine veya birkaçına başvurmanız durumunda, bireysel eğitim planımızdan ya da Milli Eğitim Bakanlığı destekli ücretsiz bireysel eğitim programımızdan faydalanabilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı destekli ücretsiz eğitim programından faydalandığınızda, gerekli süreçler için ücretsiz danışmanlık ve aile danışmanlık servis hizmeti sağlanır.

Danışmanlık

Değerlendirme birimimiz tarafından bilgi veya randevu almak için form doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden özel eğitim merkezlerimize ulaşabilirsiniz.

İletişime Geçelim

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz değerlendirme ve servis talep edibilir, uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık alabilir, karşılaştığınız problemleriniz için sizi arayabiliriz.

İletişime Geçelim

Danışmanlık, servis ve değerlendirme talep formu.
Hemen Ara